Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen voltam uh-on azt...

38 hetesen voltam uh-on azt mondták, hogy a placenta 3-as fokú érettségű. Ez gondot jelenthet a szülésnél?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem.Ez azt jelenti, hamarosan szülni fogsz!:)

2009. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jelent bajt. És azt sem jelenti, hogy mindjárt szülni fogsz. Nekem már 32 hetesen III. fokban volt érett...s túlhordtam 8 napot. Szóval ne izgulj!
2009. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az érettségi fokok nem a szüléssel vannak összefüggésbe. Nekem a 27. héten II fokozatú vol és 37 hétre szültem. A fokok a baba ellátottságát mutatják. Minél magasabb a fok annál nehezebben látja el a babát a méhlepény de ne aggódj a dokid már cselekedet volna ha gond lenne. Sikeres könnyű szülést kívánok neked.
2009. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!