Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha úgy mozog a babám a...

Néha úgy mozog a babám a hasfalamnál mintha pukkangatna ott valamit.34 hetes vagyok. Mit csinálhat? Éreztetek ilyet? Elvileg a kis kezével csinálhatja.

Figyelt kérdés
Azért a kezével mert a gyomromnál érzem a kis dudort, és még faros. De aztán persze bármelyik testrésze is lehet... Pár napja érzem ezt, olyan fura érzés :) Vagy a körmeit húzogatja? Nem fájdalmas, inkább vicces.
2009. aug. 31. 09:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy nem a gyomromban érzem ahogy emésztek, hanem amerre mozog a kishölgy. Először azt hittem a gyomromban lévő kaja kutyog, de nem mert a gyomrom nem ott van, és nem a hasfalamnál mikor ott matat, nyomkod...
2009. aug. 31. 09:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanezt csinálja!!! Úgyhogy én is kiváncsi vagyok a válaszokra! Én először azt hittem hogy a csuklása de nem mert az teljesen másmilyen, azok ilyen ütemes apró rángások ez meg inkább ilyen lüktetés szerű..

amúgy nekem is faros.

2009. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is faros, de én meg csak lent érzek mozgolódást, fent szinte semmit.

De ezek a pukkantgatások ismerősek. Vajon mit csinálhat?

2009. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Akkor nem vagyok egyedül :) Jó lenne néha bekukkantani, hogy mit csinálhatnak :)

Szép babavárást!

2009. aug. 31. 17:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!