Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dajkaanya vagy béranya lehetek...

Dajkaanya vagy béranya lehetek a testvéremnek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnènek kisbabàt de a lombikkal sem sikerült nekik. Van rà lehetősèg hogy belèm ültessèk a megtermékenyitett petesejtet ès kihordjam? Nekem van egy gyermekem ès tudom milyen csodàlatos szűlőnek lenni szeretnèm ha tesom is megtudhatnà. Ha Mo-on nem működik akkor esetleg nèmetbe vagy osztràkoknàl megoldható?

#Bèranya
2013. jan. 21. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt itt hasonló téma írok neked egy levelet és ott feltudod esetleg venni a hölggyel a kapcsolatot. Én úgy tudom itthon nem működik rendesen ez de nem tudok reális választ adni. Na írok mindjárt neked egy levelet.
2013. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm vàrom a levelet
2013. jan. 21. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem Magyarországon törvény tiltja a béranyaságot. Svájcba vagy nem is tudom hol, ott lehet. De ez nem ilyen egyszerű, le kell mondanod róla aztán nekik örökbe fogadni mintha nem is az övék lenne.
2013. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, ha te szüköd a babát, annak ellenére hogy külföldőn beültették neked, attól függetlenül te leszel az Anya, a te nevezte kerül a baba!

Na most mint előttem írták, le kell róla mondanod, majd örökbe kell fogadniuk a testvéredeknek!

De mi van ha lemondassz róla, árvaházba viszik, majd másnak adják örökbe, nem a testvérednek!?

2013. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem találom egyenlőre a kérdést délután ha lesz időm megint megpróbálom felkutatni. Csak nem emlékszem pontosan. Van a nyílt örökbe fogadás ahol konkrétan meg lehet mondani, hogy kinek adják oda a babát. Ez külföldön működik.
2013. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 5/6


Nyílt örökbefogadásnál a szülő Anya választ szülőket agyereknek.

2013. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!