Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok írni különleges, jó...

Tudnátok írni különleges, jó hangzású fiú-és lány neveket nekem?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy még korai,12 hetes terhes vagyok,még nem tudom,hogy fiú lesz-e,vagy lány,de jó lenne néhány ötlet,mert én még nem tudom eldönteni:)

Nem akarok szokványos,gyakori nevet,6 éve vártunk erre a csöppségre,lehet,hogy nem is lesz több.ezért valami különleges nevet akarunk neki adni.


2013. jan. 21. 11:37
 1/7 Adri baba ***** válasza:
47%
lány:Hadia
2013. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lány : Zille

fiú: Zete, Kolos, Lukács, Örs

2013. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi bő 3 évet vártunk rá, és amikor már nem is gondoltunk rá, megfogant. Ő nekünk azóta is egy csoda. A neve: Soma!
2013. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lány:Aisha,Zara

fiú:Noel

2013. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Ezek a nevek különlegesek, és a jelentésük ajándék, remény. Linkelem az oldalt, ott körül tudsz nézni, mert csak Ti tudhatjátok, hogy mégis milyen típusú, hangzású nevet kerestek! :)


DONÁTA

- latin eredetű; jelentése: Istentől ajándékozott.

DONATELLA

- latin-olasz eredetű; jelentése: Istentől ajándékozott.

DOROTTYA

- görög eredetű; jelentése: Isten ajándéka.

NADIN, NÁDJA

- orosz eredetű; jelentése: remény, reménység.



DONÁT

- latin eredetű; jelentése: Istentől ajándékozott.

GÁBRIEL

- héber eredetű; jelentése: Isten embere, Isten bajnoka.

JONATÁN

- héber eredetű; jelentése: Isten ajándéka.


[link]

2013. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

:) Pont e miatt sem szalasztanám el,a névválasztás örömét,szuverén jogát!(sajnos az ilyen fórumokon,enyhén szólva nyers modorban,tudják akaratlanul is bántani az embert,egy ártatlan név kapcsán is akár) Az ízlések annyi félék,és annyira szubjektív!Ne rontsd el az örömödet ezzel!Ha a 6 év alatt nincs sziklaszilárd :)neved,akkor nyugi,jönni fog az intuíció,és az lesz a legkülönlegesebb név a világon(nektek)! :) Elnézést az offért

egy Zétény és egy Zimány anyukája vagyok

2013. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A korábbi hozzászólásomnál lemaradt, hogy mi kisfiunkat Nimródnak hívják. Ha kislány lett volna, a Csenge nevet kapja. Férjemmel ragaszkodtunk a magyar eredetű nevekhez, és nem akartunk olyat sem választani, amivel később céltáblává válik. Gondolok itt az Ajándék, Felhőcske, Napsugár kategóriájú keresztnevekre. Feljebb azért válogattam neked azt a pár nevet, mert írtad, hogy különlegeset szeretnétek. Ezek nem mindennapi nevek, és mindegyik jelentése ajándék.

A névválasztás nagyon fontos, megpecsételheti az ember életét!!!

2013. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!