Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öntenétek belém egy kis lelket?

Öntenétek belém egy kis lelket?

Figyelt kérdés

Lehet túl reagálom,de nekem fontos az orvos-páciens bizalom.És én a dokimban maximálisan megbízom,de valószínű nem lesz itt amikor szülök.03.16-ra vagyok kiírva,ő pedig 03.09-től 03.18-ig távol lesz.Aggódom :(

Mi lesz így?Kis városban élünk,itt ő a legjobb orvos.Másnál máshol nem akarok szülni.....Azt mondta h 36 hetes uh-n meg tudja majd mondani biztosra h mi lesz.

Most 32 hetes vagyok



2013. jan. 21. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

3 napot simán túl hordhatod. Amúgy meg mi lesz veled ha mondjuk nem lesz kedve bemenni és oda szól hogy éppen nagymamaája haldoklik így ne megy be. Akkor nem szülsz meg?


Szerintem ennyire ragaszkodni egy dokihoz nem jó, mert túl nagy csalódás érhet és az egész szülés ténye iszonyat negatív lesz. vagy lehet olyan gyorsan jön, hogy a mentöbe szülsz meg. meg ezer ok lehet amiért nem lesz jelen az orvos.


èn külföldön élek itt senki nem fogad orvost. itt a korházat lehet kiválasztani és ügyeleten megszülni. praxisba jártam 9 hónapig, majd kaptam a szülésre egy beutalót és minden jót kívánt az orvosom.

2013. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jól értem,hogy a 36. heti uh-n azt tudja megmondani,hogy mikor szülsz??- mert az bődületes hülyeség!! Előre nem lehet megítélni a szülés idejét!


Ne aggódj,egyáltalán nem biztos,hogy pont akkor szülsz majd,amikor a dokid nem lesz :-) A szülések csak kis százaléka indul meg a számított napon!!

Beszélj a babóval,hogy hamarabb jöjjön,vagy később :-) Hidd el,bejön!! :-)

Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)

2013. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem,a 36. heti uh-n tudja megmondani h bent lesz e :)


az elsőt 2 nappal hamarabb szültem

2013. jan. 21. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én inkább a szülésznővel fognám szorosabbra a kapcsolatot, nem az orvossal. Sok helyen olvasni és több ismerősöm panaszkodott is, hogy hiába fizettek az orvosnak havonta 5-15 000 Ft-ot/vizsgálat, a szülésre be se tolta az orrát. Szerintem, ne aggódj, beszélj a szülésznőddel, ő ott lesz, és támogatni fog. Az orvosok sajnos, annyit nem is foglalkoznak a szülő nőkkel.
2013. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 38 hetes kismama vagyok, és az orvosom éppen síel külföldön. Persze én is benne bízom leginkább, de közösen kértünk fel egy másik dokit, hogy ha kellene a héten, majd ő helyt áll, így nem aggódom.

Szerintem még neked is van időd utána nézni, hogy a közelben ki az, aki még jó és megbeszélni vele a lehetőségeket.

Sok sikert! :)

2013. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz mit tenni, ha jól értem más orvos nincs a közelben akit felfogadnál, így bízz a jó szerencsédben. Beszéld meg a babával hogy jöjjön hamarabb, hátha beválik :)
2013. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
itt szülésznőt nem lehet fogadni,de a dokim igazán lelkiismeretes volt anno is
2013. jan. 21. 23:46
 8/9 anonim ***** válasza:

hát én nem aggódnék ezen :-)

nem a doki hanem te szülöd meg a gyereket :-)


nekem egyik gyereknél sem volt dokim ügyeleten szültem és imádtam :-)

2013. jan. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy úgy értette hogy meglátja uh-n mekkora a pici és esetleg egy picit jobban megvizsgál hogy beinduljon a szülés én már hallottam ilyenről
2013. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!