Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az alsóneműmön ma észre...

Az alsóneműmön ma észre vettem egy kis Barnázási foltot aztán 1-órája meg egy átlátszó kis foltot ez akkor aza pillanat hogy megtörtént a beágyazódás? Meg most ezekben a pillanatokban érzem hogy feszül a mellem akkor ez a dolog akkor ugye?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Akár beágyazódásos vérzés is lehetett,de biztosat majd a nemvárt napján (leghamarabb 25-ös teszttel a vélt fogantatástól számított 11-12. napon) reggeli első vizeletből csinált teszt mutat.

Az a baj ezekkel a "feszül,szúr..." tünetekkel,hogy simán be is beszélheti magának az ember. Ha nem szokott ilyened lenni a menses előtt,akkor sem biztos,hogy "jel".

2013. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ kb 27-re leszek 4 hetes de ugyan van a nem várt is kb
2013. jan. 21. 21:36
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és mi az a dpo? itt olvasgatok és látom ezt a dpo-t
2013. jan. 21. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:
A dpo az ovuláció után napot jelöli, csak angol rövidítés. (day past ovulation) Reméljük, beágyazódásos vérzés, de sajna, nem biztos. Ezt max. utólag lehet megtippelni, mert lehet akár hormoningadozás jele is. Nagyon szurkolok, de ha tanácsolhatom, ne keresgélj jeleket, mert könnyen bebeszéli magának az ember lánya a tüneteket és csak csalódás lehet a vége. Mikor én babás lettem nem volt eleinte semmi tünetem, csak a menses elmaradása után. A lényeg, hogy pihenj, szedj vitamint és mi szurkolunk! :)
2013. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató választ! :)
2013. jan. 21. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!