Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismamánál is előfordul,...

Más kismamánál is előfordul, hogy zuhanyozás közben a jó meleg víztől bekeményedik a hasa?

Figyelt kérdés

Már 3 napja minden este megfigyeltem,és a jó meleg víztől bekeményedek..először nem ahogy megnyitom a csapot,mert akkor még olyan langyos víz jön,de utána ahogy egyre melegebb lesz a víz egyszer csak kővé keményedik.Ez normális,vagy kezdhetek aggódni??Kicsit félek,hogy nehogy szülés beinduláshoz vezessen a dolog.Nem merek fürdeni terhesen,és legalább ha már csak zuhanyozni ,,szabad,, akkor azt szeretem jó meleg vízzel megtenni,mert az esik jól.

25+1 hetes kismama.


2013. jan. 23. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A túl meleg víz köztudottan méhösszehúzódást okozhat. Ezért nem ajánlják az ülőfürdőt többek között. Nyilván zuhannyal is el lehet érni hasonló reakciót.
2013. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mit csináljak??Én csak jó meleg vízben tudok zuhizni,a langyos víztől fázom :/
2013. jan. 23. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Megszokod majd.
2013. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne fürödj!!!


Terhesen lehet fürödni, csak langyos vízben, mert a meleg/forró víz beindíthatja a szülést!

Ugyan ez van a tussal, langyos vízzel lehet csak tusolni!

Ha továbbra is forró vízzel tusols, akkor saját magadnak köszönheted majd hogy ha beindúl a szülés....


Ennyit ki lehet bírni, hogy még 3 hónapig nem fürdessz/tusolsz forró vízben!

2013. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értettem. :D

Akkor mától csak langyos víz,semmi forró :)

Nem szeretnék még szülni,a kisfiam a mindenem,eszemben sincs,hogy ártsak neki!!!!Nem tenném kockára az életét jó meleg víz miatt!!Vigyázni akarok rá ahogy csak lehet!!

2013. jan. 23. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Kézmeleg vízzel tusolj. Én is fázós vagyok, kicsit gyorsabban kell tusolni, így legalább spórolsz is!
2013. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!