Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a 4D UH a Magzati...

Milyen a 4D UH a Magzati Diagnosztikai Központban (Bolgárkerék u. )? Mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Én csak genetikain voltam ott és érdekelne, hogy miben más, ha csak babamozizni megyek?
2013. jan. 23. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, ne haragudj, a kerdesedre nem tudok valaszolni, de epp ma nezegettem a kombinalt 12. heti teszteket+ gen. uh-t. Te irtad, hogy voltal ott, hatha tudsz errol egy kis infoval szolgalni nekem, nagyon megkoszonnem. Szoval, ha a 12. hetes genetikain voltal, akkor az lenne a kerdesem, hogy a vervetellel egyutt (ha volt ilyened is) mennyibe kerult, es mi volt a menete a dolgoknak. Hol vettek le a vert, mikorra lett eredmeny, ahhoz kepest mikor volt az uh, es az hogy zajlott. Ha tudsz segiteni akkor nagyon megkoszonnem.
2013. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Integrált teszten voltam itt a 12. héten, nagyon profin ment minden. Rögtön akkor volt UH, gyönyörű képeket és DVD-t kaptunk. Most voltam a 2. vérvételen (16 hetes)és a hétre várom az eredményt, azt mondták kb. 2 nap. 25000 Ft volt!
2013. jan. 23. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem tetszett tok rövid ideig tartott es egy csomó ideig nem is 4D be nézte hanem sima uhba mintha arra mentünk volna...
2013. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz...futószalagon kb. 10 perc, ketten mentünk, még egy kismama jött velem, talán neki még rövidebb volt, szerintem a gép se annyira szuper mint azt hangoztatják, viszonyítani a győri Kyncs-hez tudok az milliószor profibb, jobb a gép, kedvesebbek és ugyanennyi pénzért közel egy órát szántak rám:-) Biztos nem mennék oda többször. 32 hkm
2013. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!