Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-26 hetesen hol van a méh...

25-26 hetesen hol van a méh fundusa? Már a köldök felett van egy kicsivel? Nem tudok olyan kalkulátort, ahová ha bírnám a babám méreteit megbecsülné a súlyát?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem már egy hete(23 hetesen) a köldök felett volt bőven, nekem harmadik baba.

Ide pedig írd be a méreteket és kidobja a bcsül súlyt:

[link]

2013. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem első baba lesz,de még csak a köldököm alatt érzem őt mozogni,és ezért is érdekelne,hogy már hol lehet a teteje..szombaton megyünk 4D-re,majd a szonográfust is megkérdezem,csak már olyan kíváncsi vagyok :)
2013. jan. 24. 15:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kalkulátort,sokat segített :D
2013. jan. 24. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alkat, szervezet, és sok minden más kérdése lehet. Nekem első babám, 24 hetes vagyok, de már a köldököm fölött is érzem mozogni. De szerintem ez is, mint oly sok minden más, mindenkinél változó, és nem jelent problémát, ha neked nem olyan valami, mint másnak.
2013. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!