Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit javasoltok, hova menjen...

Mit javasoltok, hova menjen nyaralni egy 4-5 hónapos kismama?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy vízpart, túlzott napfény nem ártalmasak már az ilyen "idős" babának a pociban??Ki hova ment??Inkább kirándulós programok??Segítenétek?
2013. jan. 25. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a Mátrába megyünk egy párnapra, kirándulunk, sétálgatunk. Oda menjetek ahova kedvetek van, én mondjuk külföldre kicsit félnék terhesen menni, de vannak akik külföldet választják. Balatonra is nyugodtan mehettek. A nagy melegben majd főleg a folyadék bevitelre kell ügyelned és, hogy ne kapj napszúrást. De árnyékos helyet biztos fogsz találni, innivalót szintén bárhol találsz, napvédőt pedig amúgy is használnál.
2013. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi ezért mentünk nyáron is wellness szállodába a Balaton parton! Ott van víz, fürödni is tudtam, ha nem volt olyan meleg már, akkor lementem a partra!
2013. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Ki lehet bírni 9 hónapot nyaralás nélkül. De ha mindenképp akarsz menni semmiképp se arab gorog (stb) reszre gondolj csak a vizre kajara,ha fontos a babad! A napozás csak kis mértékben tesz jót de pocakot nem szabad napoztatni le kell takarni! Jo babavarast!
2013. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha zárt a méhszájad, tiszta, nem túl meleg medencés vízben vagy természetes vízben lehet úszni. A termálvíz és a közvetlen napsütés a hasadra nem ajánlott - és persze kánikulában irány az árnyék, vegyél kalapot és igyál sokat.

Kirándulni meg - hát annyit sétálj majd, amennyit tudsz, ha elfáradsz, keményedsz, akkor lepihensz. Szerintem andalgós városnézés vagy bóklászás a természetben biztos belefér majd :)

2013. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet csak én látom így de én biztos nem mennék vízbe mert bármilyen fertőzést ellehet kapni...

Hányan vannak aki elkapnak a tengerbe de akár egy uszodába vagy wellnessen nemhogy terhesen...

Mi rengeteget jártunk wellnessre a terhességem előtt de most biztos nem mennék a fertőzés miatt a másik hogy kisem tudod használni a wellness részleget mert szauna, gőzfürdő stb szóba sem jöhet.

Nyáron 4-10 hétig szinte végig a Balcsin voltam én nem mentem bele a vízbe ahova mások belepisilnek meg szexelnek és sorolhatnám...


Nekem a babám volt a legfontosabb!!!!

2013. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó vagyok:

Séta hát azért szerintem terhesen a túrázás sem tesz jót nem hibába mondják hogy pihenjen egy kismama minnél többet elkezhetsz kinyílni, keménykedni stb...


Napozás nagyon mértékkel szabad mert nem jó a babának fel melegszik a magzatviz és fényt átereszti a pocid és nem jó neki

2013. jan. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Jaj kedves utolsó!

Másnap is a babája a legfontosabb! Csak van aki megkérdezi a dokiját,hogy lehet-e és nem mindenki túlozza el a terhességét.

2013. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hidd el hogy nem túlzom el...

Szerinted ez túlzás, melyik része?

2013. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Természetesen csak belföldre mennénk, külföldre nem (nem is tudnánk megfizetni) de nem is mennék terhesen. Én is sétára gondoltam, igazából félek a víztől - mert valóban a fertőzés veszélye fennáll! Csak jó lenne kicsit "kikapcsolódni" és meg baba előtt kettesben pihenni.
2013. jan. 25. 10:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Én normál esetben sem megyek be medencébe. De én úgy tudom tengerben és nyílt vízben szabad fürdeni. Szerintem sem kell a terhességet betegségnek felfogni. Mindenki saját maga tudja, hogy mennyire parázik bizonyos tevékenységektől. Én hiszek benne, hogy ha valami olyat csinálsz amit a baba nem szeret fog jelezni. Ha bizonytalan vagy akkor meg kell kérdezni az orvost vagy védőnőt.
2013. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!