Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit szabad hízni?

Mennyit szabad hízni?

Figyelt kérdés
19 hetes kismama vagyok. 180/76-ról kezdtem a terhességet. Onnan vissza 75 kg-ra, és most már 79,5 körül mozgok. Tudom, hogy ez sok. De nem vagyok torkos. Egyszerűen csak éhes. A terhességem előtt olyan "lányos" adagokat ettem, most pedig sokkal többet eszem. Reggelizem, ebéd, délután esetleg túrórudi (nem minden nap), szőlő (most ez nagyon menő nálam) és vacsora. Mit csináljak???
2009. szept. 1. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kevesebbet enni, naponta többször, a napi egy túró rudi meg nem árt, örül is neki a baba:)

Kicsit sok az a 4,5 kg, vigyázz, nehogy a végén cukros legyél.

Boldog babavárást!

2009. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na nem akarom szépíteni... De 76,6-ról kezdtem és olyan 75,8-ra mentem vissza. És így már mindjárt csak 3,5 kg :)

Ígyekszem odafigyelni hogy hogy eszek, de egyfolytában éhes vagyok :(

2009. szept. 1. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az étvágy a terhesség alatt változó. Vigyázz egy picit, de bízz benne, hogy elmúlik majd a farkaséhséged. Én a 22-28 hét közt voltam mindig éhes. Azért arra tényleg figyelj, hogy ha most túl sokat eszel, akkor kitágul a gyomrod és később sem tudsz leállni. Egyébként szerintem nem híztál olyan sokat. Van akinek ekkorra már 10 kg is felmegy! Amúgy meg alkatfüggő, ki mennyit hízik. Én sem gondoltam, hogy feljön majd 14 kg. 5 és fél hete szültem, kb. még 4-5 van rajtam, de enni kell a szoptatás miatt.

2009. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 23 hetes vagyok és 8 kg-ot hiztam.A doki lecseszett,hogy figyeljek oda a kajára.A dinnyét és a szőlőt megtiltotta,mivel ezek szinte cukornak számitanak.Én nem is eszem többet mint elötte.A szőlőért én is megörültem, meg a dinnyéért.Most ehetek rozskenyeret, és sok olyan kaját ami light-os.
2009. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, miért kell kidekázni a kilókat? Elmegyek wc-re és már 1 kgval kevesebb vagyok. Ennyire azért nem kell túlzásba vinni szerintem, arra kell figyelni, hogy ne legyen kiugróan nagy hízás ill. fogyás.
2009. szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!