Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekelne, hogy másnak is...

Érdekelne, hogy másnak is ilyen a babája? ,

Figyelt kérdés
34-hetes km-vagyok De nekem kezdetek óta nem nagyon aktív a babám .Már kezdem elfogadni ,de azért úgy bánt(remélem nem beteg)Valahol olvastam,hogy nagyon keveset mozgott a babája és mikor megszülte akkor látta beteg .Az én mókuskám inkább kinyomja magát de az fáj nekem naponta 1-2-alkalom és talán 23-szor meg mozdul de sajna ennyi .Valaki volt már így és miután meg szült minden rendben volt??????????????????

2013. jan. 26. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ritkán mocorgott, de nekem melsőfali lepényem volt azt mondták azért nem érzem! A vége felé ha ettem akkor dugta a gyomromba a fenekét!
2013. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kisfiam nagyon lusta volt odabenn, már többször majdnem az orvosnál kötöttünk ki annyira nem volt egy aktív baba.

Makk egészséges és kin is nagyon békés nyugodt gyerek.

2013. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányom sem volt aktív(mellsőfali volt a lepény),és ő egy nyugodt gyerek.A kisfiam sokszor majd kirúgta a ház oldalát(hátsófali lepény),ő viszont iszonyú aktív kint is napközben kb 2x20 percet alszik,6,5 hónaposan felállt kapszkodva azóta egy percet sincs nyugton.Holnap lesz 7,5 hónapos.
2013. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké.Köszönöm szépen a válaszokat
2013. jan. 26. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok az enyém sem hiperaktív igaz mellsőfali a méhlepényem.
2013. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én fiam sem mozgott túl sokat, de tök egészséges nyugodt jó alvó gyerek, már újszülötten órát aludt éjjel 4 hós korára ez 13 órára nőtt. Nem hisztis, el van egyedül ha nem érek rá.
2013. jan. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!