Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire surgos elmenni a...

Tunde1983 kérdése:

Mennyire surgos elmenni a nogyogyaszhoz? Sajnos az akit en szeretnek szabadsagon van meg 2 hetig, most vagyok 6 hetes. Keressek mast vagy szerintetek eler, ha megvarom mig vissza jon?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi panaszod nincs, nem vérzel, nem görcsölsz, akkor nyugodtan kivárhatod a két hetet.

Gratula!

2013. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem sürgös,sőt a legjobb időpont.

Gratulálok

5gyermekes

2013. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom attól függ, hogy milyen a munkád. Ha sokat kell emelni cipelni és veszélyeztetheti a baba egészségét akkor minél előbb kellene elmenni. Ha könnyű nem megterhelő akkor ráérsz 2 hét múlva menni.

Pl én beteg ágy mellett dolgoztam számomra fontos volt minél előbb tudni mert nagyon sokat mozgattuk a betegeket.

2013. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ceizel Endre szerint már bebizonyosodott, hogy nem az emelés, hanem inkább a has ütődése nem tesz jót. Ilyen korai terhességben még a mindent vagy semmit elve érvényesül, és a vetélések legnagyobb része genetikai probléma miatt történik. Persze azért kíméld magad, az ártani nem fog! Az előttem szólókhoz csatlakozok, szerintem is a legjobb időpontban mész 8 hetesen, ha nincs vérzés.
2013. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha semmi panaszod, nyugodtan menj akkor. én 9 hetesen voltam mind két babámmal.
2013. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
Jobban is jársz ha vársz két hetet mert akkor már lesz szívhang is :) az én dokim eleve azt mondta hogy ha nincs panasz, a 8. hét előtt inkább ne menjek, akkor még úgyis csak a petezsák látszik.
2013. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom mindenkinek
2013. jan. 27. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!