Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vidéki vagyok. Miért nem...

Vidéki vagyok. Miért nem fogadnak az orvosok terhesgonozásra? Mindenki Székesfehérvárra küld, pedig én Bp-re szeretnék menni.

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress Bpesten neked megfelelö klinikát,és fogadj orvost,akkor nem fognak elküldeni.
2008. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt szerettem volna,de hogy fogadjak ha még időpontot sem adnak?
2008. jún. 3. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a körzetedhez kell menned. gondolom Martonvásár környékéröl vagy, mert ott van az hogy fejér megyéhez tartozik még de Budapest közelebb van. ott ez elég rossz, mert onnan az emberek nagytöbbsége pesten dolgozik, és ott tudnál gondolom munka után eljárni terhes gondozásra is. hát magán dokis csak.
2008. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont martonvásári vagyok :-) Látatlanban hogyan fogadhatok pesti orvost?
2008. jún. 3. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Én tudok neked segíteni ,de nem garantálom,hogy elvállal.Nekem fogadott orvosom,nem tartozom én sem abba a khba amibe szülni fogok,de a kh miatt mentem hozzá ill.,mert a barátnőm két babát már nála szült.Ha érdekel megadom a számát hétfőnként van rendelése,de bármikor lehet zavarni.Írj ha kell a száma.Szerintem megbízható doki és bababarát khban dolgozik.
2008. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló.Megkérdezhetem,hogy mennyibe kerül?
2008. jún. 3. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is vidéki vagyok, Nógrád megyei, és nem volt gondom ezzel. Elmentem ahhoz az orvoshoz, akit ajánlottak és ennyi.Először a magánrendelésén voltam,most pedig már a kórházba járok, ahol dolgozik.
2008. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mondtam,hogy segítek,8000egy vizsgálat,mindig csinál whs re felvételt az ultrahangon-engem mindig uh-zott és azért nem kér pénzt.Havonta egyszer hívott,most a végefelé kicsit gyakrabban.A szülésre nekünk 60at mondott,de sztem ez egyén függő.Amúgy ha jól tudom ez átlagos ár Bp-en magándokiért,mert eddig csak többet hallottam.És szinte mindenhol pénzt kérnek ha felveszik a babát.Ez egy fiatal doki,sztem még nem került bele annyira a darálóba.Jah és minden vérvételnél ahová elküld,a kismamák soron kívül mehetnek be és ez nagyon nagy szó,mert sok helyen órákat kell várni függetlenül,hogy magán vagy sem az orvosod.
2008. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!