Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdhetem inni a málnalevél...

Elkezdhetem inni a málnalevél teát 1 bögrével naponta? Vagy korai lenne? Még teljesen zárt vagyok.35 hetes pocis vagyok

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 36. héttől kezdtem el inni, hatása az az volt, hogy 3 nappal a kiírt időpont előtt szültem és nem tágultam!! Remélem neked segíteni fog :)
2009. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia ! Én a 36. héttől ittam napi 2-szer 2-2,5 decit. Szedtem még mellé a homeopátiás bogyókat. A 38. héten szültem és 5 óra alatt meglett a baba és gyorsan tágultam , pedig az előző gyerekkel órákig kínlódtam és akkor nem ittam a teát sem és a bogyókat sem szedtem , csak akkor tágultam amikor bekötötték az infúziót.

Én mindenkinek csak tanácsolni tudom , mert szerintem segít.

2009. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Remélem segíteni fog majd. De még várjak egy hetet vagy mivel úgysem rögtön fejti ki a hatását, 1 bögrével ihatok?

Dokihoz még nem megyek, és ezért nem is akarom hívogatni.

2009. szept. 2. 11:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a szülésznőm mondta hogy 34.betöltött héttől ihatom nyugodtan! először mondta hogy pár napig csak 1 bögrével igyak, mert van aki érzékenyebb lehet rá és hasmenést is okozhat (mondjuk én a vége felé örültem volna ha vmi egy kis hasmenést okoz :))

de utána már simán 2 csészével megittam naponta.

Én túlhordtam a fiamat 1 héttel, viszont nagyon gyorsan tágultam, és 5 óra alatt megszületett.

Nem tudom milyen lett volna anélkül, de én is csak ajánlani tudom!!

Nyugodtan ihatod már mostantól!!

2009. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


És van valami hogy étkezés előtt vagy után kell-e inni? Vagy mindegy?

2009. szept. 2. 12:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy egy kis hasmenés nekem sem ártana, mert az elmúlt napokban eléggé lelassult a bélműködésem. :D
2009. szept. 2. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!