Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Törvényszerü, h. második...

Törvényszerü, h. második babánál elöbb érzi az anyuka a magzat mozgåst?

Figyelt kérdés
Második babámat várom.az elsönél 16 hetesen éreztem elöször,most vagyok 14+2 hetes,de nem érzek semmit.pedig ugyan olyan vékony vagyok,mint az elsönél.ugye nincs baj?
2013. jan. 29. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű:)

Én az elsőt a 16. héten éreztem, a másodikat a 12. héten, viszont a harmadikat meg a 19. héten.

2013. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem törvényszerű, de én másodjára már éreztem ilyenkor. Persze az orvosok azt mondják, hogy szerintük ez képtelenség, de aki nem szült még, az erről soha nem tud hitelesen nyilatkozni.

Ha uh szerint, közérzeted szerint rendben vagy, akkor igazából abszolút nem fontos, hogy érezd. Ez testalkattól is függ meg nincs két egyforma gyerek sem. :)

2013. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az elsőt 20. héten, a másodikat 21. héten éreztem határozottan. Attól is függ a dolog, hogy első, vagy hátsó fali a méhlepény tapadása. Ha melső fali, akkor később érezni a magzatmozgást.
2013. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű. Én 1 héttel később éreztem a másodikat.
2013. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű. Ha pl. melső fali a lepényed, sokkal később érzed a baba mozgását. Sőt, én azt tapasztaltam, hogy a fiúkat előbb éreztem, mint a lányokat (talán már ilyen pici korban is erősebbek a fiúk).
2013. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!