Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki érzett már ilyet?

Valaki érzett már ilyet?

Figyelt kérdés
23 hetes kismama vagyok!Már egy ideje nagyon furcsa érzésem van,megpróbálom leírni!!Mintha a baba a hüvelyemben ugrálna vagy rugdosna!De olyannyira,hogy hirtelen megugrok!Ez normális?Volt már másnál is ugye ilyen???
2013. jan. 29. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, ne aggódj:) Ez természetes.
2013. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!Megnyugodtam!Már majdnem felhívtam az orvosom,hogy valami baj van.Bocsánat,első baba,és nem tudom mikor mit kellene érezni!Vajon ilyenkor mit csinálhat a kis babóca???
2013. jan. 29. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán csak valami ideget tapos :)
2013. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:)
2013. jan. 29. 16:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem érezni mikor rugdos,de ez nem valami jó érzés!!!!
2013. jan. 29. 16:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz én már 36hetes vagyok de sokszor érzem hogy olyan mintha "ott" nyúlkálna:-) olyankor még ülni se tudok kicsit kellemetlen érzés! De normális:-) Boldog babavárást!
2013. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is 36 hetes vagyok, és én is érzek ilyeneket :) néha megijedek, olyan intenzitással, olyankor abbahagyom amit csinálok, és figyelem, hogy mikor múlik el.

teljesen normális egyébként, valószínűleg egy ideget "birizgál" és azt érezzük :)

boldog babavárást mindenkinek :)

2013. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg olyan,mintha ott nyúlkálna :))) Már én is lefeküdtem,felálltam sétáltam és alig akarta abbahagyni!!Hirtelen minden érzés elöntött :)Köszönöm a válaszotokat!Nektek is boldog babavárást!!Ti már nagyon közel vagytok a végéhez,de irigyellek benneteket! :)
2013. jan. 29. 17:52
 9/9 anonim ***** válasza:
én téged irigyellek :) imádok terhesnek lenni, és sajnálom, hogy már csak négy hétig élvezhetem (jó esetben 4 hétig) bár az jó, hogy lassan babázhatok :)
2013. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!