Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Akinek az jött ki, h a...

SOS! Akinek az jött ki, h a Down szindróma kockázata 1:366-hoz, az milyen vizsgálatot csináltatott még meg?

Figyelt kérdés
Az elözö babámnál 1:10000 volt.Annyira pánikba estem.
2009. szept. 2. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
ne ijedj meg. vissza kell menned az eredménnyel a dokidhoz és ő maj továbbküldd genetikai vizsgálatra. kötelező neki. sokszor téves eredményt mutat. ne gondolj egyből a legrosszbbra!
2009. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy,de egyszerüen nem tudok megnyugodni...
2009. szept. 2. 15:18
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor én mit szoljak,nekem 1.126 lett az eredmény.1 hétig csak sirtam miatta.elküldtek amnocentézisre.ott minden rendben találtak,és kromoszoma alapján megmondták,h kisfiam lessz.én mit szoljak nekem ez az elsö terhességem,és csak 26 éves vagyok. ugyhogy nyugi.nálad vannak rosszabb helyzetek is.menj el a vizsgálatra,és pozitiv hozzáálás.rajtam ez segitett.boldog babavárást 23hetes kismama
2009. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy itt kérdetek, de akkor mi a normál érték? Mi van ha több és mi ha kevésebb? Nekem 1.3 és azt mondta ott a doki nem lát eltérést.
2009. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A tarkóredő mennyi volt?Látták az orrcsontot?
2009. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1.4 volt a tarkoredö.Látta a doki az orrcsontot.Remélem,még olvasod.Miért kérdezted?
2009. szept. 4. 18:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Csak azért kérdezem,mert ha a tarkóredő normális,ami nálad teljesen normális,és látták az orrcsontot is,akkor biztos nincs semmi gond,nyugodj meg.

Hány éves vagy,megkérdezhetem?Egyébként Én is épp a kombinált teszt eredményét várom,remélem minden oké lesz,és ugyan úgy nálad is.

Voltál azóta még valamilyen vizsgálaton?

2009. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia!28éves vagyok,és azota most voltam a 16hetes vérvételen.Annak még nincs eredménye,de holnap elmegyek 4D ultrahangra.Szerinted ott már ki lehet szürni a Down kort?16hetes vagyok most.Te hány hetes vagy?Mikorra vagy kiirva?
2009. szept. 10. 09:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A 4D-s uh-n már biztos többet látnak majd de szerintem nyugi,minden okés lesz:)Anno 6 éve nem lett jó az afp-m,alacsony érték volt,és a 4D-n megnyugtattak,hogy nincs semmi baj.

Én most vagyok 13 hetes,már alig várom,hogy lecsengjenek ezek a vizsgálatok,addig Én sem vagyok nyugodt,bár bizti minden rendben van!

Majd írd meg,hogy mi lett az afp eredménye,illetve mi volt az uh-n.

Szép napot neked!

2009. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!Az uh-on mindent rendben találtak,de visszahivott a 20 hétre a 16hetes Afp eredménnyel.

Amugy ha 1:365höz jön ki az eredmény,akkor irnak pozitivat a papirra,tehát egyel van felette az enyém.Na majd látjuk.

Amugy kislány:)

2009. szept. 11. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!