Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ma volt az aktus és teherbe...

Ha ma volt az aktus és teherbe estem akkor ez azt jelenti h jöv hónap 30-án leszek 1 hónapos? Vagy a teherbeesésem a következő nemvárt menzeszem első napjától számoljam? Ami jöv honap első napjaiban szokott megjönni.

Figyelt kérdés
Tehát ha ma volt az aktus 30-án és 5 -ére nemvárom akkor 5-től számoljam az egy hónapot vagy 30-ától?

2013. jan. 30. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó menstruációd első napjától számolják a heteket.
2013. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az elso irta. Szoval most epp ket hetes terhes vagy. :-)
2013. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor most e hónap 1 számoljam? akkor jött meg 5 mult el...akkor majdnem 1 hónappos terhes vagyok? :S huhaa :D
2013. jan. 30. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ha 5-e a nemvárt időpontja nemhiszem, hogy terhes lennél, mert pé általában 14 nappal (ez lehet +- 1-2 nap) a következő nemvárt előtt van. Ha 1-én jött meg e hónapban akkor a tegnapi együttlétből én nem sok esélyt látok terhességre. Persze ha korábban is voltatok együtt akkor lehetséges.
2013. jan. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!