Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tojásfehérje szerű folyás...

A tojásfehérje szerű folyás utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Pár napja van mellfeszülésem is,és ráadásul a melleim nagyon súlyosnak tűnnek!Mára haspuffadásra keltem ami még mindig megvan és hogy feszül az alhasam és ha felállok bele nyilalgat.Tesztet még nem csináltam mert 19-én volt pé-m és nem tudom,hogy korai a teszt vagy sem.
2009. szept. 3. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Folyásból nem lehet következtetni terhességre!

Mindenképp tesztet csinálj, mert mi itt csak találgatunk. Vagy baba vagy menzi. 50-50%

2009. szept. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos sokan írták, de a terhességi és a mesi tünetek tényleg nagyon hasonlóak. Abból amit leírtál bármi lehet. Sokaknak van folyás, sokan viszont teljesen szárazak, ez sem meghatározó. A nemvárt napján tesztelj - de a még akkor sem szokott mindenkinek + lenni a tesztje - Ha babázni szeretnél, drukkolok neked, hogy ezek már a tüneteid legyenek:) Minden jót!
2009. szept. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!