Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sushit lehet enni terhesen?

Sushit lehet enni terhesen?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy nem ajánlott a nyers hal terhesen, de pl "vega makit" ehetek? Abban ugye nincs hal, csak a rizs körül az alga, ami meg jódot tartalmaz, ami meg fontos. Szerintetek? Nem olyan válaszokat várok, hogy egyek amit jólesik, az elméleti része érdekel. Az alga is "hal kategória"? (már csak a természetes környezete miatt)

2013. febr. 1. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi nem ajánlatos ami nyers, sem hal sem tojás vagy hús.. Algát szerintem megeheted, lényeg hogy friss legyen az étel, én is imádom a szusit de most ellenállok, a babámra való tekintettel, én mindenfélét eszek, de csak kis adagokat, sok zöldséget, este már nem ajánlatos nagyon belakni, én egyszer nagyon elrontottam a gyomromat, pedig csak gombakrémlevest ettem este 9körül..
2013. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cavalli ***** válasza:
DE jó hogy feltetted ezt a kérdést, mert én most úúúúgy kívánom a sushit :)
2013. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A vega makit lehet, amire figyelni kell, hogy halasat ne. Mármint a nyers halasat, mert ugye van olyan tonhalas is, ami konkrétan tonhalkonzervből van, ezzel megint csak nincs baj. Maga az alga meg tök egészséges, szóval amire te gondolsz, azt nyugodtan lehet!!
2013. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. febr. 2. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!