Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha befordult a baba könnyebb...

Ha befordult a baba könnyebb elviselni a terhet?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert nekem majdnem mindig fennt vana rekeszizmomnál a baba és ha nem fekszem,sokszor olyan mintha megfolytana alig kapok levegőt.Legutóbb még nem volt megfordulva de kétszer már úgy éreztem az alhasamnál csuklik-remélem azt éreztem..De3 szeretném tudni más érzés e ha befordult?Hátha észrevenném.34hetes kismama
2008. jún. 3. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha beordul észreveszed! Ha lent érezted ahogy csuklik akkor nem kell befordulnia, már ott van. Akor csak lejjebb száll, és illeszkediuk a szülőcsatornán való átjutáshoz. Egy picit könnyebb lesz, kevésbé nyomja majd a tüdődet, gyomrodat, de ezek után nemsokkal már a kezedben is foghatod!
2008. jún. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem már lent van, de sokszor annyira nyom lent, hogy alig bírok menni, néha olyan érzésem van, hogy a feje a lábam közt van, és nem engedi, hogy egymás után rakjam a lábaimat. Vicces mikor apa után kullogok 3 méterrel lemaradva. Már sehogy se jó. Jó lenne már túl lenni rajta.

Üdv, kitartás mindenkinek!

37 hetes k.mami

2008. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,néha kicsit jobb és napokig hagy levegőhöz jutni de néha délutánra annyira fennt érzem,hogy aig kapok levegőt.Igen többször is zat érzetem már,hogy lent csuklik de ugye még ilyenkor vissza is fordulhat úgy tudom,bár nem sokat mocorog mostanság..
2008. jún. 5. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!