Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a terheseg legelso jelei...

Mik a terheseg legelso jelei es mikor eszlelhetoek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Van akinek az ég világon semmi jele nincs. Sőt még menstruál is ugyanúgy. Ez egyén függő, nem lehet általánosítani.
2013. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, akinél semmi jele nincs. Ugyanúgy menstruál és nem is gondolja, hogy terhes. A legelső biztos jel, amikor a doki gratulál, hogy jön a baba :-D
2013. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

rengeteg jele lehet, és ahogy az első mondja, van, akinek semmi. ahelyett, hogy felsorolnám (az egyébként interneten megtalálható) összes lehetséges tünetet, leírom, nekem mi volt.

menses esedékessége előtt kb 2 nappal,éreztem, hogy megy fog jönni (mellfeszülés, farkasétvágy, hasfájás) aztán a mensi nem jött, én meg egy hét késéssel csináltam tesztet. de szinte az egész első trimeszterem olyan volt,mintha meg akart volna jönni. akárhányszor pisilni mentem, aggódtam, h ne legyen véres a bugyim.

2013. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ertem, de kb 2 hetesen lehetseges valamit erezni mert faj a hasam mint mikor meg kel jonie csak enyheben
2013. febr. 1. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Leírom,hogy nekem hogy volt.Beültetésem volt,és ezért a beültetés után én minden apró jelre figyeltem:) Kb. 1 hét után kicsi nyilallásokat éreztem az oldalamba,meg a hasam aljába.Utána néztem akkor az interneten,és azt találtam,hogy sokan azt hiszik,hogy az émelygés,hányás az első tünete a terhességnek,közbe meg az ilyen nyilallások jelentkeznek először,csak erre nem mindenki figyel fel.Mikor visszamentünk az orvoshoz kiderült,hogy tényleg terhes vagyok,legközelebb pedig az,hogy ikrek,méghozzá egypetéjűek.
2013. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ertem hat en is valami ilyesmit erzek

remelem hogy lesz baba

2013. febr. 1. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!