Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most megyek 37. héten ultrahan...

Most megyek 37. héten ultrahangra. Meg tudják mondani, hogy mennyire van a feje már beékelődve, vagy azt csak a doki tudja rendes vizsgálattal megmondani?

Figyelt kérdés
Kinek mennyire volt már ekkor startra készen?
2009. szept. 3. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy első gyereknél csak a szülés közben ékelődik be a magzat feje, a fájások-méhösszehúzódások préselik a picit a méhszájba. A másodiknál már előbb megtörténik, szóval szerintem még nem lesz beékelődve. Kézi vizsgálattal, amikor a méhszáj nyitottságát nézi, akkor ki tudja tapintani a koponya helyzetét is.
2009. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem már 33. héten lent volt a hasam, baba feje pedig beékelődve. A végéig tuti nem húzom, de még egyben vagyunk:) És ez a 2. terhességem

35 hetes kismami

2009. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én épp ma voltam Uh-on és már nagyon lent van a babó feje, a szeméremcsonttól meg se tudta rendesen vizsgálni a doki. de azt mondta hogy ez még nem jelent semmit, kimozdulhat. mondjuk nekem is az az érzésem, hogy hamarabb meg lesz a babó :)35hét +napos kismama vagyok.
2009. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!