Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen betétet vetetek...

Ti milyen betétet vetetek közvetlenül szülés utánra? Tényleg annyira sok a vérzés mennyisége?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 21:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
- vettetek...
2013. febr. 1. 21:07
 2/13 anonim ***** válasza:
1 nagy csomag Tena Lady-t. Az első szülésem után 2 csomaggal is elfogyott, a másodiknál bőven elég volt 1 csomag.
2013. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tena.
2013. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is nagy csomag Tena Ladyt vettem, a legnagyobb fajtából. Szerintem mindenkiénél más a vérzés mennyisége, nálam pl nagyon erős volt, és még a 7. hét elején is véreztem, de van olyan ismerősöm, aki csak 2-3 hétig tisztult, és sima éjszakai betét is elég volt neki.
2013. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szintén Tena. 1 csomag bőven elég volt.
2013. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Jégtánc ***** válasza:
Jesse betétet használtam,nekem az is elég volt.Vastag és hosszú az is.
2013. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
DM-es Jessa éjszakai betétet, teljesen jó volt.
2013. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 frászkarikaborsó ***** válasza:
éjszakai betétet, nem tenát hanem valamelyik drogéria sajátmárkásat. 1 csomaggal elég volt, utána már normált használtam.
2013. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1 csomag Tenát vettem, de alig használtam el belőle. Pár nap után elég volt az éjszakai betét.
2013. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tena Lady-t használtam én is a kórházban, és nagyon is kellett, borzasztóan véreztem, nem is tudom mi lett volna egy éjszakai betéttel, ahogy sokan csinálják!

Szerintem inkább vegyél Tenát, és inkább fölösleges legyen, mint átázni egyfolytában és állandóan "ugráltatni" a nővérkéket, hogy húzzák már át az ágyadat :( Egyszer így is átáztam...

2013. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!