Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A peteérés napjától kell...

A peteérés napjától kell számolni a terhességet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az utolsó vérzés első napjától. A terhesség 40 hetéből kettőben valójában nem is vagyunk terhesek.
2009. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Húha,jó tudni!Köszi,bár nem értem miért onnan kell,hiszen a peteérés előtt nem lehet teherbe esni!
2009. szept. 3. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az utolsó mensi napját általában mindenki tudja, azt hogy mikor volt peteérése, meg nem biztos.
2009. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából így sem pontos sztem, mert nekem utolsó mensi első napját figyelembe véve ami jan 3. akkor, október 10.-én lenne a nagy nap, de 2 héttel kisebb a babó így okt. 22-re vagyunk kiírva, és nem azért mert lassabban fejlődik hanem később lehetett a peteérés, szóval én ezt még mindig nem értem!? :O
2009. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A babák a fogantatás napjától számólva a 266. napra születnek.Ha tudod a napját ki tudod számólni de az sem biztos hisz úgy is akkór bújnak ki mikór itt az ideje.:)
2009. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!