Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha napközben sokat ülök (pl...

Ha napközben sokat ülök (pl számítógép előtt), akkor vissza maradhat a babám a fejlődésben? Vagy tud rendesen fejlődni pl az izomzata attól, hogy sokat ülök?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Kolléganőm 8 hónaposan hagyta végre abba a melót, addig napi 9 órát ült és egészséges babája lett.
2013. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
miért ne tudna? a te mozgásod nincs hatással az ő fejlődésére, ő tőled függetlenül is tud mozogni, pl. ha alszol akkor is...
2013. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak onnan gondoltam,hogy ha ülök,akkor nincs annyi helye mozogni,mert ugye össze van nyomódva a pocim,és akkor nem tud annyira mozogni és így vissza maradhat pl az izomzat fejlődése.
2013. febr. 3. 23:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Vissza biztos nem fog maradni a fejlődésben, de a méhszájad el kezdhet kinyílni. Én is így jártam. Az orvos mondta, hogy az ülőmunka miatt volt.
2013. febr. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Ilyen alapon minden irodista visszamaradott gyereket szülne.
2013. febr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze a két dolognak egymáshoz!! Ettől még ugyanolyan szépen fog fejlődni, ne aggódj!!
2013. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!