Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már elkéstem azzal, hogy...

Már elkéstem azzal, hogy szülésznőt fogadjak? 37 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezel 1-2 szülésznőt, majd meglátod. Azzal nem vagy elkésve, hogy legalább megpróbáld.
2013. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 30 hetesen fogadtam. Orvosom nem volt és nem is akartam. Székesfehérváron úgy működik, hogy meg van szabva, hogy egy szülésznő, hány olyan kismamát vállalhat, akinek nincs orvosa (talán havi 2-3, nem emlékszem pontosan), ez nem tudom, hogy máshol is így van e.

Ha van orvosod nem hiszem, hogy gond, és ő biztosan ajánl is neked. Ha nincs akkor én a helyedben elkezdenék gyorsan utánanézni, keresni párat és telefonálni. De szerintem erre az NST-n is választ tudnak adni neked.

2013. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is nagyban függ, hogy hol szülsz.
2013. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a budapesti Szent Imre kórházban szülök, NST-re sztk-ba járok.

fogadott orvosom nincs.

délután kapom magam, és bemegyek a kórházba körbekérdezek :)

köszönöm a válaszokat, remélem még sikerül találni valakit, aki vállal :)

2013. febr. 4. 09:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Húha, az necces lesz.

Akik "jók", azok már biztos foglaltak, nem tudom kit tudnál még becserkészni... :S

Majd írd meg, sikerült-e, és ha igen, kit.


Viszont a jó hír, hogy mivel sok a jó szülésznő, esélyes hogy az ügyeletbe is kifogsz egy kedveset!

2013. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat nem a legjobb modja h besetalsz es fogadsz.. Csak az epp aktualis ugyeletes szulesznok lesznek ott.. Es kozel se biztos h ok a szimpatikusabb fajtabol valok. Igy nem lenne sok ertelme.. Sztem felesleges mar. Ugyanolyan lesz mintha az ugyletes szulesznonel szulnel..
2013. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sikerült valakit találni?
2013. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

végül nem indultam el.. nemrég szült ott az egyik ismerősöm, és azt mondta, hogy egy kivételével nagyon kedvesek, lelkiismeretek a szülésznők, szóval ha az ügyeleten is szülök jó kezekben leszek :) végül is baba még nem maradt benn a pocakban :)

de azért köszönöm :)

2013. febr. 4. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!