Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális ez az érzés?

Mennyire normális ez az érzés?

Figyelt kérdés
Mióta felébredtem azóta tart olyan, mintha meg akarna jönni, néha mintha görcsölne is, de csak kicsit, nem elviselhetetlen, csak kellemetlen. Ez még normális? 18 hetes
2013. febr. 5. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem végig volt...Magnéziumot kaptam 3x2-öt...

Most 34 hetes vagyok,most is van esténként,váltottunk pananginra,3x2 abból is...És sok pihenés...

34hkm

2013. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan még csak a 14. héten járok, de én is érzem sokszor. Eleinte ritkábban és röviden (mondjuk hetente jött az érzés), a 12. héten mindennap volt és sűrűn, aztán múlt héten megint enyhébb és most megint érzem erősebben.


A dokim, meg mások is azt mondták, hogy ez a menzesszel is összefügghet. Plö a 12 hét az ugye kb akkor van, amikor amúgy lenne menzesz és így a szervezetnek ez valami emlékeztető fájás. Most meg én pont fél időben vagyok és anno is, peteéréskor voltak fájásaim.


Mondjuk roppant aggasztó, nem szeretem, mert félelmetes.

2013. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Félelmetes, nekem főleg azért mert ilyen még nem volt. Talán most kezd nőni nagyon a méhem azért lehet? Egyébként is nagyon aggódós vagyok. Néhány napja bekeményedett a hasam és annyira megijedtem, hogy egy kisebb pánikrohamom volt utána... :/
2013. febr. 5. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért ilyen idős terhesen már nem kellene figyelmen kívül hagyni..mert jó-jó,az elején 8-10 hetesen még elmegy a menzesz szerű görcsölgetés,de ahogy haladsz befelé az időbe egyre komolyabban kell venni.Szedj magnéziumot(én magnerotot szedek és nagyon jó..magnézium tartalma:500mg/tabletta)!!És pihenj sokat.Én 22+4 hetesen kezdtem el görcsölni nagyon erősen,azóta a pocim is keményedik és pihennem kell nagyon sokat és szednem kell a magnerotot is.


27 hkm

2013. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor nekem először bekeményedett úgy megijedtem,hogy bementem a korházba :)
2013. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális!
2013. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!