Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg kell csinálni vattás...

Tényleg kell csinálni vattás gézt a szülés utáni vérzés miatt vagy elég a betét, ha elég a betét, akkor abból pontosan milyen is kell? pelenkát kell vinni a kórházba a babának?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég a betét. Választhatsz az éjszakai betétek közül, illetve 1-2 csomag Tena (inkontinencia) betétet is lehet venni. A gyógyszertárban szokták tudni milyen méretű a jó. A baba pelenkájára kérdezz rá. mert abban nincs egységes gyakorlat kórházanként.
2009. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Vattás gézről még nem hallottam... én Tena betétet vettem a gyógyszertárban, nem a legnagyobb méretet, hanem eggyel kisebbet. Egy csomaggal vettem, a kórházi napokra tökéletes volt, itthonra meg sima alwayst használtam már. 3 hétig véreztem.

A pelenka dolog változó, attól függ hol szülsz. Én vittem magammal. Nem árt ha van. :)

2009. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ha most megszülnék nagy baja lenne a babának?- 33 hetes vagyok és rettenetesen fáj a hasam meg a derekam!
2009. szept. 4. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:

hát nagyon jó lenne ha még nem szülnél meg?

Hol fog szülni?

2009. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyire fáj a hasad és derekad? Nagyok a fájások? Csak azért mert nemrég egy 28 hetes kismama mondta ugyanezeket, majd pár óra múlva megszülte a babáját. Sztem hívd fel a dokidat, ha nem múlnak a fájások, vagy ha tényleg nagyon fáj akkor irány a korház!

35 hetes kismama

2009. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a hasam alja fáj csak a bal oldalon szúró fájdalom, a derekam csak 1 kicsit,de olyan, mintha a baba nyúlna kifelé a hüvelyembe, egyébként kisvárdán fogok szülni
2009. szept. 4. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Nem tudom, te tetted-e fel ezt a kérdést, de válaszolok, mert beszéltem a sógornőmmel, aki ott szült Kisvárdán, elmondta miket kellett vinni.

Magának vitt betétet, tenát (extra), kórházi hálóingben szült, utánamár a sajátjában lehetett. A babának nem kell vinni ruhát, mert a kórházi angolpólyában vannak, pelenkát vigyél, mert azt 2db-ot adnak/nap. Magadnak kés,villa,kanál,pohár, azt nem kapsz. Sima szülése volt 5 napot voltak benn a kórházban.

Vattás gézt nem kell vinni, ez tuti!

2009. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!