Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy hajoltok le? Több könyvbe...

Hogy hajoltok le? Több könyvben is olvastam, hogy nem szabad csak úgy simán lehajolni, hanem egyenes háttal, behajlítottt térdekkel!

Figyelt kérdés

De könyörgöm!!! Van aki ezt minden egyes alkalommal így csinálja? Mondjuk ha leesik vmi, vagy szekrényből veszel ki vmit stb.? Sosem végeznék a dolgommal, ha mindig szertartásosan csinálnám!!! Meg amúgy is térdfájós vagyok.

DE vmikor érzem, hogy feszül hajolás közben a hasam, olyankor nyomhatom a babát? Árthatok ezzel?


2009. szept. 4. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, én nem tartom be, úgy hajolok le, ahogy épp kényelmes.
2009. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Ez nem idő, csak szokás kérdése. Én eltörtem a geirncem 15 éve, nem is tudok lehajolni másképp, csak "szertartásosan"

Gondold végig, hogy a babád fontosabb, vagy az időd, amit megspórolsz a "szertartással"?

2009. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább guggolok, mint hajolok, így kényelmes, már nagy a hasam is!
2009. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont fordítva vagyok: ha lehajolok picit feszül a pocakom, viszont ha egyenes hát, hajlított térdes verziót csinálom, akkor olyan éles fájdalom szúr a hüvely, szeméremdomb, hasalj környékére, hogy csillagokat látok. És általában utána le kell, hogy feküdjek, hogy elmúljon a fájdalom.

2009. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én erről még nem is hallottam, hajolok ahogy jól esik. Még sincs semmi baj. Ha mindent betartanánk, amit hallunk és olvasunk...

38+4 h km

2009. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálok először hajolni, ahogy eddig is, ha érzem hogy feszül a poci, akkor a szertartásos. De az attól függ szerintem hogy van elhelyezkedve a pindúrkám szerintem.


37 hkm

2009. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként orvosilag tényleg valaki leírhatná, vagy egy linket beszúrhatna, hogy miért veszélyes gugolni, miért nem lehet lehajolni.
2009. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]

ezt az előbb találtam!

amúgy köszi a válaszokat!

2009. szept. 4. 19:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne hajolj!!! Keményedhet a pocid tőle!
2009. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!