Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka óránként pisilés 27...

Éjszaka óránként pisilés 27 hetesen gond?

Figyelt kérdés
Vagy honnan tudhatnám, hogy fel vagyok fázva?
2013. febr. 6. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen megérne a helyedben egy pár napos ivókúra.

A felfázás egyetlen gyógymódja, hogy ki kell pisilni a baktériumokat a hólyagból, mielött tovább szaporodnak.

vagy is minimum 2x annyit inni mint szoktál. minden órában egy pohár folyadék. ez megpisiltet, és ha felvoltál fázva akkor kb 2 nap alatt kitisztulsz.

2013. febr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy fel vagy fázva! Én is kijárok éjjel pisilni, ha nem alszom mélyen, akkor sokszor.
2013. febr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fordulj orvoshoz!!!

Én most 37.hétben vagyok, és kb.3hete sűrűbben járok wc-re, főleg éjjel pisilni!

Mikor szóltam az orvosomnak erről, azt mondta ez nem feltétlenül jó, és normáális!Elküldött laborra, és ki is derült, hogy a vizeletemben volt vmi!

Kezeltük, és most minden rendben!

De mivel Én a terhesség végén vagyok ez a gyakoribb vizelés elfogadottabb, mivel a gyerek nyomja a hólyagot, de kb 2-3 óránként járok éjjelente pisilni, és elég sokat min.3litert iszom naponta!

Szóval szerintem mindenképp szólj az orvosodnak!

37hkm

2013. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyit iszol egy nap?

Nálam ugyanez volt, de csak azért, mert napközben dolgoztam, és nem tudtam mindig megfelelő mennyiséget inni. Amikor este hazaértem, akkor bezzeg pótoltam... No, ez megtette a hatását éjszaka! :D

Persze ha úgy érzed, hogy ez más volt ezidáig vagy érzed, hogy vmi nem stimmel, említsd meg a dokidnak.

2013. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is a 27.hétben vagyok csak ikrekkel, éjfélkor elalszom van hogy csak kétszer de van hogy hatszor felkelek, szerintem nézesd meg a vizeletet a védőnővel hogy van e benne valami, nekem már többször volt felfázásom elkezdtem tőzegáfonyát szedni és sokat iszom,meg persze a szokásos okosságok tele bugyi, hogy törlöd le magad pisi után meg ilyesmi
2013. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is 27 hetes vagyok,és nekem is sűrűn kell járnom pisilni.Napközben kb óránként,éjszaka 2-3 óránként kelek fel pisilni.

Szerintem ezzel nincs semmi baj,mivel nő a pocakunk meg a baba is,és nyomja a hólyagot :)

Nekem a védőnőm havonta nézeti a vizeletemet,és teljesen negatívak az eredményeim,minden jó :)

Úgyhogy tuti,hogy csak a pocak növekedése okozza :)

Boldog babavárást :)


27+1 hkm

2013. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!