Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvosi citromfűlevél teát...

Orvosi citromfűlevél teát (herbária) lehet inni terhesen? Nincs semmi ráírva!?

Figyelt kérdés
köszi!!
2013. febr. 6. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:

NEM ajánlott


[link]

2013. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom ebből a belinkelt szövegből hol sikerült leszűrni azt, hogy nem ajánlott.. Legalább olvasnád el, ha ide írod!

Este egy bögrével nyugodtan meg lehet inni, terhesség alatt is, jót tesz az emésztésnek és az álmatlanságnak!

2013. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam inni, de azért túlzásba nem viszem, 2-3 naponta egy filtert fél liter vízbe áztatva. Imádom az ízét, de nekem a hatása néha túl erős. Amúgy is alacsony a vérnyomásom, ettől pedig a pulzusom megy le nagyon így eléggé belassít. Inkább csipkebogyó teát iszom többet.
2013. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én inkább azt mondanám, hogy ne igyál. Eddig én is ittam mindenféle gyógyteát és amikor terhes lettem, le voltam döbbenve, hogy gyakorlatilag semmi ilyet nem lehet inni. Még egy enyhe kamillatea sem ajánlott.

Jó persze egy-két pohártól biztosan nem lesz semmi bajod, de rendszeresen ne igyál.

2013. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet! Csak ne vidd túlzásba!
2013. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!