Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen teljesen kész...

35 hetesen teljesen kész vagyok! Minden porcikám fáj, csak vonszolom magam. Van még így valaki? mert én mindenhol csak szuper fitt kismamákról olvasok.

Figyelt kérdés
Tényleg csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2013. febr. 6. 19:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Barátnőm most szült 2 hete, de az utolsó egy hónapban csak kínlódott szegény! Ez nagyon emberfüggő dolog lehet, bár ahogy magamat ismerem én is kínlódni fogok :D (bár nem úgy legyen) Kitartást, már nem sok van!


15 hkm

2013. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

azok a szuper fitt kismamák Superman rokonai :)


én is csak az egyik ülőalkalmatosságtól tudtam elmászni a másikig.

próbálj meg egy kicsit sétálni a friss levegőn, hátha az segít (valamennyi mozgás amúgy is kell)

2013. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én is nagyon oda vagyok, pedig messze a cél:)


Kétlányos 26hkm.

2013. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele :) egész nap csak ide ülök, oda ülök :) iszonyat erőfeszítésbe kerül rávenni magam, hogy elindítsak egy mosást, kitakarítsak, főzzek... és mire a végére érek úgy érzem mintha megmásztam volna egy hegyet :)

nem hiába mondják, hogy a terhesség a végén igazán terhesség :)

de kitartás, már nem sok van neked sem vissza, kibírjuk :)

üdv: 37 hkm

2013. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

ne is mondd folyamatosan jóslózom nem tudom mikor lesz igazi de már nem is bánnám néha annyira nehezen mozdulok meg...minden mozdulat külön feladat a zuhanyzásról nem is beszélve...

37hkm

2013. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Csatlakozom:-) Küzdök Szó szerint! Múlthéten Még egész jól ment minden most meg?! semmi kedvem semmihez ha leülök kb egy perc alatt bealszom! aztán vannak napok hogy pörgök ezerrel:-) de két három napja tényleg az alvás a mindenem! 37hetes kismama
2013. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a bíztatásokat :)


Tényleg úgy van, ahogy írta az egyik válaszoló is : minden egyes megmozdulás egy külön feladat:(


Ha menni kell valahová, már az elkészüléstől olyan szinten elfáradok, hogy legszívesebben el se indulnék.


Közben minden felállásnál, vagy ágyban fordulásnál úgy nyögdécselek, mint egy 80 éves nénike:(

2013. febr. 6. 19:50
 8/24 anonim ***** válasza:
Tényleg amúgy bocsi, hogy offolok, de ti, hogy tudtok zuhanyozni? Bocsi ha hülyeséget kérdezek, de én már most nagyon nehezen mozgok a csípő-forgó fájdalom miatt, és el se tudom képzelni, hogy fogok ki be mászkálni, nagy pocival az iciri piciri kádunkból...
2013. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék a táborhoz :) én szombaton töltöm a 35 hetet,de ma tűnt fel h menni is alig tudok,csoszogok,pedig alapjáraton utálom ha valaki csoszog.Én is lusta vagyok,pedig már csinálni kéne a dolgokat,de mire ráveszem magam pl a vasalásra,addigra el is megy a maradék kedvem is.
2013. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
nahát, az álmosságról jobb nem is beszélni... olyan, mintha vmi álomkórban lennék...
2013. febr. 6. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!