Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. heti genetikai uh-ra...

18. heti genetikai uh-ra bejöhet a párom? Csak mert hogy korházban végzik. Pécsi vagyok.

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden vizsgálatra bemehet veled, ő a gyerek apja. Akkor is ha látod hogy más gyáva, ti legyetek határozottak, joga van ott lenni. És hidd el, olyan élmény lesz neki, hogy bánni fogjátok hogy eddig nem ment be veled. Nem fog senki szólni érte. Nálunk még a nőgyógyászhoz is bemennek az apukák(sztk-ban), de én például annak nem vagyok híve, ott úgyse történik olyan ami számára érdekes lehet, nekem viszont kellemetlen lenne. De az ultrahang az nagyon jó. Az én párom majdnem elsírta magát. :D
2009. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia,persze hogy bemehet,olyan nincs hogy ne mehetne be nem is értem az olyan helyet ahol ezt kikötik hisz ott a babát nézik nem pedig az anyukát.Nállunk a nögyogyásznál majdnemhogy kiköveteli a doki hogy igenis jöjjenek be az apukák legyenek ök is részesei a dolgoknak.
2009. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!