Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hányadik héten kezdte/kezdi...

Ki hányadik héten kezdte/kezdi kimosni és vasalni a gyerekrucikat? 28 hetes kismama

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a 30-36 hét között vásároltunk, és utána 1 hét alatt kimostam, 1 hét alatt pedig kivasaltam a cuccokt.

A 38. hétre 100%-ban kész volt minden.

2013. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés. 30 hetes vagyok. Harmadik baba, mégsem tudtam még eldönteni, hogy nekilássak-e összerakni a dolgokat, vagy még ráérek vele.
2013. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
34 hetesen.
2013. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a 34.héten mert nagyon riogattak hogy korababa lesz.Ennek ellenére 39+1napra szültem.De minden esetre kényelmesebb ha tudod h minden megvan:)
2013. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok de már régen készen vannak nem akartam vele várni sokat mert úgy gondoltam túl nagy pocakkal már nem bírnám annyira...és úgy is lett h már most biztos nem szívesen fognék bele...30.hétre kb már nekem minden a helyén volt...de ez én vagyok :)
2013. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
örülök, hogy sok kismama úgy gondolkodik, mint én:) Tehát, hogy nem akarjátok az utolsó pillanatra hagyni a vásárlást, a babakelengye összekészítését. Ehhez képest a védőnőm azt mondta, hogy a 32. hétig egyáltalán semmit ne vegyek... Nem is értem...
2013. febr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felesleges a babona miatt nem megvenni és elkészíteni a dolgokat előre. Ha ne adj Isten vmi baj történne is bárki babájával az nem amiatt lenne mert előkészítette a cuccokat. Hatalmas pocakkal nem h vasalni de vásárolni, pakolgatni se jó már. A napi rutin elvégzése már nehéz ilyenkor nem még ilyen plusz feladatok. :) De az se vetem meg aki nem így gondolja mindannyian mások vagyunk és máshogy látjuk. Ha vki úgy érzi hamarabb akarja megcsinálni miért is ne. Mindenki mérje fel a képességeit mit fog még bírni mikor :) Boldog babavárást mindenkinek!!:)
2013. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Baranka ***** válasza:
Én a 28-29 héten mostam, vasalta ki illetve csoportosítottam a ruhákat. Elsőnél csak egy pár ruha volt kimosva (apja és nagymamája mosta ki őket míg bent voltunk a kórházban). Most a 32 hétben járok.
2013. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Holnap töltöm a 29. hetet és én úgy tervezem,hogy jövőhéten megcsinálom.Már a kórházi cuccokat is el kezdtem egy helyre csoportosítani.Apránként pakolom össze a cuccokat.Még nem teszem táskába,csak egy szekrénybe külön.Azt szeretném,ha minden meglenne a 34. hét végére,mert a fiam a 36. héten született,nehogy most is így legyen.
2013. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én minden gyereknél kb. 33-34 hetesen mostam ki. Korábban felesleges, mert ha koraszülött lenne, úgyis koraszülött osztályon lesz jó darabig, így nincs rá szüksége. Ha meg időre születik, akkor bőven ráérsz a 36. hétig befejezni.
2013. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!