Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Merjek beszedni? Nagyon faj a...

Merjek beszedni? Nagyon faj a fejem, es nincs gyogyszerem, csak gyerekeknek cataflan es nurofen. Egyiket se lehet a 3ik trimeszterbe szedni. Egy adagtol is lehet baja a babanak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
én panadolt vennék be kérj a szomszédtol barátnőtöl
2013. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem venném be.
2013. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam a minap. Beteg voltam, és lüktetett a fejem, fájt a szemem, mindenem. De csak Nurofen volt itthon, így nem vettem be, inkább szenvedtem. Másnap rohantam a patikába Panadolt venni.
2013. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy egyetlen tablettától baja lenne a babának. Ma 28 gyógyszerről bizonyított hogy kárt okoz, HA folyamatosan szedik. esetleg ha aggódsz, vegyél be egy felet és várj pár órát hogy jobban leszel-e.
2013. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cataflamot nem vennek be,de Nurofent mar 3 hos baba is kaphat,en anno vettem be belole,mert nem birtam tovabb.
2013. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok. 1 hétig szenvedek a fogammal. Péntek du kezdett el fájni, így csak szombaton tudtam bemenni az ügyeletre, mert a szomszéd faluban nem volt itthon a doki. Hát ott jól elcseszték a fogam, így vasárnap mentem át a fogorvoshoz aki már itthon volt akkor. Ő adott antibiotikumot(Zinnat) meg még 1 hétig legalább szedtem 8-10 óránként Advil ultra fortét mert mástól nem múlt el az óriási fájdalmam. A dokimat megkérdeztem és mondta, hogy nyugodtam szedhetem, semmi gond nem lesz, mert többet ártottam volna azzal a babának, hogy ha nem veszek be semmit és csak tűröm a fájdalmakat. Ha fáj, igen is be lehet venni fájdalomcsillapítót. De Panadol, Rubophen, Nurofen, és ami paracetamol tartalmú azt nyugodtam lehet.
2013. febr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hozzá teszem még, hogy teljes 2 napig még lázas is és a sírás határán voltam. Annyira nagy fájdalmaim voltak, hogy azt mondtam inkább 10 olyan vajúdás, mint amilyen a fiammal volt 2 éve ( 16 óra, nagyon fájdalmas, nem tágultam semmit, burokrepesztés, oxi, stb) mint még egy ilyen fogfájás.
2013. febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hat en is mar sirtam a fajdalomtol. Jobb oldalt fajt a fejem,de nagyon.

Nem vettem be semmit,ledoltem es masziroztam a fejem,es sikerult jo helyen,ugyhogy attol elmullott.

Ma mar vettem panadolt.

Szomszedba meg nem mentem,mert most koltoztunk ide,es nem ismerem oket, patika meg itt nincs.

2013. febr. 8. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!