Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek most nyúlik a...

Szerintetek most nyúlik a bőröm azért viszket nagyon? 26 hetes terhes vagyok és a köldököm körül nagyon húzódik a bőröm, most 101cm az átmérője? Még most fog igazán nőni, bár egy hét alatt is sokat nőtt úgy vettem észre.

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, azért vsizket, mert nyúlik! Fontos, hogy kenegessed, jó zsíros krémmel, naponta 2x, hogy ne repedjen meg!
2013. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Shea vajjal kenegesd!


Ha esetleg pici pöttyöket látsz kijönni, akkor menj dokihoz, mert az lehet terhességi viszketés is, azt fontos, hogy lássa orvos.

De remélem csak a bőröd nyúlik! :)

2013. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is viszket, ha nem kenem. Én a nyúlásnak tudtam be.
2013. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most olvastam csak a kérdést, nekem a 22. hét környékén húzódott nagyon a köldökömnél a bőr, ekkor fordult át a babám fejvégűből medencevégű fekvésbe. A haskörfogatom jelentősen, 8cm-el nőtt emiatt:)
2013. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!