Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamák hogy vagytok...

34 hetes kismamák hogy vagytok? Hogy bírjátok az utolsó heteket?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, ma éjjel fél háromkor elsírtam magam, mert addig egy percet sem tudtam aludni és ez jó pár napja így van. Pedig reggel kelek időben. Több száz km-t megyek egy nap, nagyon elfáradok. De nem találok kényelmes poziciót vagy a gyerek rugdos vagy pisilni kell. Sztem 2 hét és meglesz, hatalmas a hasam is, az uh- s szerint nagy a picikém a hetek számához képest. Te hogy vagy?
2013. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem nem nagy a hasam,és amikor 2 hete nézett a doki azt mondta h picit kevesebb a magzatvizem..ezért kedden megint mennem kell..

esténként menstruációs fájásaim vannak de egyfolytában.de nem keményedek..sokat csuklik a baba..hajnalban mindig felkelek és nehezen alszom vissza.

császárom lesz..szeretnék már túl lenni az egészen.

2013. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Ramatyul....

Annyi a savam hogy estére mér kész ideg vagyok,mert se enni se inni nem tudok...

Semmi nem használ rá,csak marja a nyelőcsövem:(

Hanyatt nem birok feküdni,oldalt se nagyon,mert a bordáim alatt iszonyatosan fáj...

Éjjel már fennt voltam én is párszor,vagy azért mert annyira fájt az oldalam vagy pisilni kell:S

A hasam nem olyan nagy,de már ülni se kényelmes,cipöt meg utálok felvenni:)

Nekem még mindig fennt van a hasam...

Sétálni se nagyon tudok,mert hamar kifulladok,sokszor meg kell állnom.

És még a baba is farosan van....Ki tudja befordul e:)

2013. febr. 8. 09:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért lesz császárod?
2013. febr. 8. 09:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon jól, annyit alszok, mint a bunda. Néha keményedik a hasam és mindenki kicsinyelli a hasméretem (kivéve az orvos és a védőnő)... Babaruhákat vasalok és mindent meg tudok csinálni, amit eddig. Remélem a továbbiakban is jól alakul a helyzet és még igazán várhat március közepéig a bébi :)
2013. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok....nekem is császár lesz, a kicsiis az volt. Náthás is vagyok a torkom fáj...szóval a nem alvás

még hozzá jön így együtt elég fárasztó, ja és ugye dolgozom, most megyünk még csak hazafelé reggel 8 óta....nekem 120 cm a hasam köldöknél olyan 70 centiről indultam.

2013. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem sem nagy a hasam ahhoz képest:)

4d-s uh-n mikor voltunk a hölgy mondta is hogy helytakarékos baba:)

Még faros a kisasszony,nem tudom befordul-e,de ha marad igy akkor ragaszkodom a császárhoz...

2013. febr. 8. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


az előző is császár volt és most cukros is lettem és el is köttetem magam..így tuti császár..már csak azt kéne elintéznem h altassanak mert a geric szuri nagyon megviselt.

nekem a hasam köldöknél 101 cm :)

2013. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is elköttetném magam ha császár lenne...

De még nem tudom mi lesz,2 hét mulva megyek vissza dokihoz,akkor kiderül,hogy a kisasszony hogy fekszik.

Gondolom akkor ha még mindig faros,a doki ugyis mondja már mi várható....

2013. febr. 10. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!