Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Zsolnai Csabához jár...

Dr. Zsolnai Csabához jár valaki, Bp Szent János Kórház?

Figyelt kérdés
Vélemények róla és a magánrendeléséről (13.ker)?
2009. szept. 5. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2x voltam nála :) Szimpatikus, kedves doktor. A magánrendelésén sokat vártam mindkétszer, mert megad egy időintervallumot és mindenki abban az időben igyekszik odamenni. Van úgy hogy nagyon sokan. Miért nem maradtam nála? Messze van :D Egy közeli ismerősöm 2x szült nála- esküszik, a harmadikkal is odamegy majd.
2009. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Jánosban van a dr.Ifj Petróczi István, csak ajánlani tudom. A Te dokidat nem ismerem sajnos.
2009. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

szerintem egy kókler...

az apja neve alatt lett orvos, ő juttatta be az egytemre is. nem jó szakember, viszont jóképű! Bár csak ezért nem jár hozzá az ember, max gyógyszert feliratni!

2009. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia ! Ha beírod a google-ba a nevét ,ki fogdobni egy fórumot is ahol rengeteg vélemény van vele kapcsolatosan.

Én nem mennék hozzá az olvasottak alapján .

2009. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm, már több felől is utánaérdeklődtem és azt kaptam, h nagyon jó szakember, még beteg gyermeke sem született, mert időben észrevesz mindent, annyira jó szeme van szakmailag. Nem ma kezdte és igen, az apja is nőgyógyász volt, éppen ezért szakmaisága kiváló, mivel az apja is profi volt. Hallomásból tudom még, hogy ami más orvosnál gyógyíthatatlan nőgyógyászati betegség, azt az idősebb Zsolnai több esetben gyógyította. Utána nézek a fórumoknak is, és köszönöm a véleményeket, ha még vannak, szívesen várom, most megint kicsit bizonytalan lettem, bár érthető első terhességnél.
2009. szept. 8. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Erről a beteg gyerek dologról.. nekem ő csinálta a 12. heti uhát, ami mint tudjuk, nagyon fontos.. hát levenni a cipőm többe tartott, mint az a fél percesnek sem mondható vizsgálat.. orrcsontot nem is nézett, a tarkóredőt is saccra. pontosan őmiatta kellett elmennem az istenhegyire egy, 15 ezret kifizetnem egy újabb vizsgálatért, ami alapos volt, kb 10 percig nézték. szerencsére minden rendben volt, de ha rajta múlik, biztos nem tudja ennyi idő megállapítani alaposan a dolgokat...
2013. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha még esetleg nézi valaki: mennyibe kerül egy magánrendelés?
2015. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves és nagyon jó szakember!!!!:))))

Mindenkinek ajánlom!!!!!

márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!