Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy nehezen veszem...

Normális, hogy nehezen veszem a levegőt és érzem a szívdobogásom? Másnak is van? 18+2hkm

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok ezzel,szaporán veszem a levegőt ez állitolag attol van hogy a baba növekedésével a tüdö is egyre kissebb helyre préselődik igy nem tudsz annnyi levegot beszivni mint azelőtt,amugy én ugy vagyok hogy minden testrészemben érzem a szivverésemet,pl az ujjbegyeimben
2013. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ez téged nem idegesít? Ez már így lesz végig??
2013. febr. 8. 18:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Szerintem csak rosszabb lesz a végéig...
2013. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok csak nekem gyorsan is ver a szívem.Legutóbb 103 volt a pulzusom,amikor mérték(a vérnyomásom normál).Állandóan érzem,hogy lüktet mindenem.A doki azt mondta,hogy ez normális.De hogy meddig tart majd azt nem tudom.18+5hkm
2013. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert terhesség alatt több vér lesz a szervezetben, ez ilyen marad már :) Boldog Babavárást
2013. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én eddig csak rosszul voltam és hánytam és szenvedtem a gyomorsavtól gyomorégéstől.. most még ez is.. Azt hittem imádni fogok terhesnek lenni, de eddig utálom... szörnyű vagyok tudom :(
2013. febr. 8. 18:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Még le nem ereszkedik a hasad addig igy lesz,még rosszabb,mikor pedig leereszkedik percenként járhatsz wc-re.én 36hetes vagyok de még mindig majd meg akarok fulladni ugy kapkodok a levegö után.de megéri ezt mind a kis csöpségé:)
2013. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, most éppen nincs, csak ha sokat vagy gyorsan mozgok.

Most 23 hetes vagyok. Engem is nagyon zavart. Minden nap sétálj egy kicsit, nekem jót tesz.

K.

2013. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez már a 10. héten is előfordult, úgyhogy nem a tüdő nyomásától van. A baba miatt több vért kell pumpálnia a szívednek, ezért magasabb a pulzusod, ezt érzed.
2013. febr. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hál Istennek egyszer sem hánytam,nem voltam rosszul terhesség elején sem,ezt a kis kellemetlenséget el tudom viselni a babámért :) nekem az sokkal kellemetlenebb hogy reggelre ugy fáj a forgócsontom hogy majd meghalok,sokszor alig birok megmozdulni,nekem ez a legkellemetlenebb :( amugy visszatérve a témára szerintem ez már csak rosszabb lesz mikor ugye a nagy hasaddal nem fogsz boldogulni stb....de én akkor is azt mondom hogy megéri


első válaszolo voltam 23+4hkm

2013. febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!