Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rengeteg szúnyogcsípés szerű...

Rengeteg szúnyogcsípés szerű kiütés jött ki a nyakamon, hátamon és a fejbőrömön. Mi lehet ez? Csalánkiütés? Még soha nem volt. Nem ettem semmi olyat, amit eddig nem. Rossmanban vettem terhességi csíkok ellen olajat,2 napja használom, lehet attól?

Figyelt kérdés
nagyon viszketnek,most megittam egy calcium pezsgőtablettát. ha estig nem múlik el, menjek bőrgyógyászhoz? 7 hetes vagyok. bárányhimlős már voltam. nagyon megilyedtem. mi ez?
2008. jún. 5. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Mutasd meg dokinak mindenképp! Te is megnyugszol.
2008. jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ez konkrétan allérgiás tünet, ha terhes valaki sokkal könnyebben kijön. Én is azt az olajat használom(sárga flakonos) semmi bajom nincs, pedig sokmindenre vagyok allergiás, más okozza nálad, pláne, hogy nem a nyakad és a fejbőrödet kented be vele(gondolom). Elég ha mész háziorvoshoz és lehet elküld allergiavizsgálatra. Mindenhol szólj, hogy terhes vagy. Kérd meg, hogy írjon calcimusc injeciót(meginni kell) az nagyon hamar felszívodik,de legalább háziorvoshoz menj, mert a következő allergiás reakció súlyosabb is lehet.
2008. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!