Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babájukat váró kismamik...

Első babájukat váró kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Èn már tükön ülve várom, hogy kibújjon a pici, febr. 14-21 között bármikor kijöhet. Már mindenem fáj, türelmetlen vagyok, már várom a pillanatot. Ctg 40-es fájást mutat, teljesen zárt vagyok mèg szóval mèg lehet, hogy húzzuk 1 darabig.
2013. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nitu26 ***** válasza:

Jól vagyunk,csak ez a fránya derékfájás ne volna!Azt hittem megúszom,de sajnos nem!Kb egy hete kezdődött,de nagyon kínzó tud lenni...

Most a héten voltunk ultrahangon és már majdnem 1600gramm a kislányunk.Aki remélem tényleg lány,kétszer lánynak mondták de most pedig nem mutatta magát.Mindig is szégyenlős volt :)

Jó egészséget,boldog babavárást mindenkinek! :)


30hkm

2013. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én már a végét taposom és igazán terhes a terhesség:-) már mindenem fáj semmit nem tudok megcsinálni úgy hogy nem fulladnék ki totál! Rengeteg jóslom van már alig várom hogy rendszeresen jöjjenek vagy valami legyen és abbazhassak! A front pedig teljesen kihat a babámra eddig akár hányszor esett a hó akkora bulit rendezett a pocakomban hogy csak na! Üdv 38hetes kismama! Boldog babavárást!
2013. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még egész jól bírom, bár már egy füzetet teli tudnék írni a terhesség apró kellemetlenségeiről. :-) Érdekes, előre ezeket senki nem mondja el (vagy mi nem figyelünk ezekre), én azt hittem, csak nőni fog a hasam, hízom és a végén nehéz lesz mozogni.

De most, így 28 hetesen is annyi minden nyűgöm van, hogy felsorolni sem tudom. Most a legújabb, hogy estére már nagyon feszül a hasam és le kell feküdnöm. Meglátjuk meddig bírok még dolgozni.

Bár édes teher...de akkor is teher. :-)

2013. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!