Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamik! Nektek...

30 hetes kismamik! Nektek befordult már a babátok fejfekvésbe?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a héten voltunk és már fejfekvésű volt a babócánk.A doki mondta reméljük így is marad.Hát nemtudom ilyenkor még változhat?Te mit tudsz?És neked hogyan fekszik a manóka?

2009. szept. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 29 hetesen még fejfekvésben volt, most 33 hetesen pedig már faros sajna :(((

Nem értem hogy miért és nagyon bízom benne h még egyszer megfordul..

Bár ahogy nő a súlya egyre kisebb lesz rá az esély.

2009. szept. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


29 hetes vagyok, és még mindig faros a kisfiam.

Minden uh-n csücsült, és hát érezni is úgy érzem, hogy fent a buksi, lent meg rúg.


Első fiam ilyenkor már fejen állt, és 32 hetesen be is ékelődött.

2009. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nekem se fordult még be a babó, 29. héten voltunk ultrahangon. nekem harántfekvésben van.

reméljük azért hamarosan mindannyiunknál felveszi a poziciót a gyermek :)

2009. szept. 6. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bár én már 36hetes vagyok, de a 32.heti uh-n fejen állt a fiam, de nem volt beékelődve (előző napig keresztben feküdt). Sajna aznap este visszafordult keresztbe. A mai napig forgolódik, keresi a helyét, de a legjobban a medencefekvés "jön" be neki. Van olyan, hogy 1 nap 2-3-szor is átfordul, és igencsak megszenvedünk ezzel mindketten.
2009. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!