Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan kívánom az édességet...

Állandóan kívánom az édességet, úgy-e ez nem utal diabéteszre? éjjel is arra ébredek fel hogy be kell kapjak pár cikk csokit.

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez a jele.A barátnőm mondta,hogy ő üvegszámra ette a nutellát magába,még éjjel is felkelt érte,de teljesen egészséges terhessége volt.Bár én azért vigyázznék a sok édességgel.
2009. szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, nem ettől lesz valaki cukros ne aggódj! A sok édesség csak a felszedett kilókat növeli meg :) Én is sok csokit eszem, sok túró rudit stb Mondjuk ez a terhesség előtt is így volt...

Örömteli terhességet neked

40h km

2009. szept. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 2 hétig lekváros kenyéren éltem, még éjjel kettőkor is fel kellett kelnem, mert nem bírtam aludni. Aztán elmult, most 2 hete a zsíros kenyér megy. De ettől még nem leszel cukorbeteg, majd "ráunsz" és lesz újabb kedvenc kajád.

A szervezeted kíván bizonyos dolgokat, melyek hiányoznak vagy kevés, aztán ha feltankolt belőlük, akkor kiábrándulsz majd a csokiból.


36hetes pocis

2009. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!