Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet? Ez lehet a babátol?

Mitől lehet? Ez lehet a babátol?

Figyelt kérdés
26 hetes tehes vagyok és nagyon korpásodik a hajam.Soha nem volt még ilyen.
2009. szept. 6. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet attól, mert hát a terhesség az, amire bármit lehet fogni. Azt mondják a nagykönyvek, hogy terhesség alatt fényes, dús, gyors növésű lesz a haj, de én ismerek egy anyukát, akinek alig maradt haja a terhesség után, mert majdnem mind kihullott. Borzasztó látvány. Nekem se erősödött eddig még a hajam, sőt, úgy veszem észre, hogy jobban zsírosodik, meg jobban hullik, mint előtte. Pedig várom már a szép hajat :))


23 hetes kismami

2009. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia.nekem,miota terhes vagyok iszonyatosan hullik a hajam.pedig már lecsökkentettem a hajmosást,márcsak heti egyszer.föleg akkor vizesen,mikor fésülöm,egy csomo hajam kijön,de már szárazon is.nem tudom,h mit csináljak vele,de félek,h alig marad hajam.23 hetes kismama
2009. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a korpa nem függ össze a terhességgel.

Találd meg azt a szert, amitől elmúlik.

Férjemnek a Kerium termékcsalád jött be (abból is csak a mikróhámlasztó)

2009. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!