Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Szalóki Alíz nőgyógyászt...

Dr. Szalóki Alíz nőgyógyászt ismeri valaki? Duna Plazanál rendel.

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Voltál végül nála?? mIk a tapasztalataid?? Én most készülök hozzá..:)
2013. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Végül nem hozzá mentem,hanem dr.Szőczei Beátához.

Vele nagyon elégedett volt,tudom ajánlani.

2013. febr. 20. 15:01
 3/6 anonim válasza:
Én nála szültem 2 éve császárral, a másodikat is nála fogom idén. Nyugodt szívvel ajánlom őt bárkinek, hihetetlenül lelkiismeretes.
2013. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jólesett, hogy tegeződtünk, így nem voltam annyira gátlásos :) Alapos, lelkiismeretes, és bűbájos.
2013. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kedves, elég alapos is. (Előző: ti tényleg tegeződtök? Mi kb. egyidősek vagyunk, és nem. Nem akadtam fenn rajta, mert gondoltam, hivatalból kell a távolságtartás, de ezek szerint valakivel mégis tegeződik. :D)


Összességében pozitív a véleményem, bátran ajánlom.

2015. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nokedly87 válasza:
Én hozzá járok már egy éve, mostanság minden hónapban, hogy gyereket várok, és hihetetlenül elégedett vagyok vele! Már az első perctől nagyon szimpatikus volt, nagyon kedves mindig, és mindenről megfelelően tájékoztat, csak jót tudok róla mondani!
2015. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!