Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Lajis Tímeának van magánre...

Dr. Lajis Tímeának van magánrendelése? Hol, hogyan lehet őt elérni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felhívod az Uzsóki utcai kórházat és megkérdezed a nőgyógyászatot. Nagyon nehéz őt elérni, azt tudom. Magán rendelése nincsen.
2013. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam,de 2x 15 perc várakozás után is csak egy nővérrel tudtam beszélni,akinek fogalma sem volt..vagy nem akart segtíeni
2013. febr. 13. 18:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor menj be személyesen hát ha akkor segítőkészebbek lesznek. Reggel kell oda telefonálni és mond, hogy ne az alaksort ha nem a felső szintet a szülészetet kapcsolják.
2013. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó,köszönöm...Neked amúgy van személyes tapasztalatod a kórházzal vagy a doktornővel?
2013. febr. 13. 21:54
 5/12 Bea07 válasza:

Kedves kérdező!

Sikerült azóta elérned a doktornőt? Én nála szültem a kislányomat és most is mennék hozzá, de egyszerűen nem érem el. Nekem mobil száma is van, de az ki van kapcsolva minden nap.

2013. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sajnos,nem sikerült elérnem:(

Voltam a klinikán is,ott fél percet tudtam vele beszélni,de rohant tovább..A telefont azóta sem veszi fel,az sms-re sem válaszol..

Ezek után nem igazán szerettem volna őt választani,most a Moszkva tér közelébe járok egy doktornőhöz

2013. máj. 15. 00:41
 7/12 anonim válasza:
Sziasztok! Nem tudom aktuális e még, de már van magánrendelése. Ha kell megadom a számot!? Azt persze rögtön felveszik. Én is nála stültem 6hete, de még az uzsokiba jártam. Kontrolra megyek 15én, már a magánrendelöbe hivott:/
2013. máj. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem nagyon érdekelne a magánrendelő elérhetősége!Elküldöd?köszi!!
2013. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldenéd a magánrendelő számát, címet, mikor lehet hívni, árakat!? Köszönöm
2013. máj. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!elküldenétek nekem is a magánrendelő számát?

esetleg ha valaki tud árakat annak is örülnék, köszönöm szépen

2013. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!