Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha felfáztam akkor árthat a...

Ha felfáztam akkor árthat a babának?

Figyelt kérdés
Szurkál nagyokat az alhasamba:( 28hkm

2013. febr. 13. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Holnap fel kell keresni az orvost. Nem túl szerencsés, de előfordulhat. De orvosnak kell megnéznie és ő eldönti mi a teendő. Nem lesz baja a babának.
2013. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Baj,ha fel vagy fázva,az orvost minél elöbb keresd meg,addíg is igyál 2-3 liter folyadékot ,ami kimossa kicsit a hólyagodat és bújj a meleg takaró alá!Jobbulást!
2013. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. sok folyadék megvan mert rendesen kívánom.:)dokihoz sajnos csak jövőhét kedden tudok menni:(
2013. febr. 14. 06:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hívd fel ha más nem a körzeti orvost,hogy valaki azért nézzen meg mert így nem maradhatsz. Nem tudom kinek milyen orvosa van, de az enyém (nem magán) fogad bármikor ha baj van. De ha más nem akkor egy másik orvoshoz menj most, de minél előbb keress dokit.
2013. febr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább másikhoz,de valahova menj el sürgősen!

Ha nem jutsz el orvoshoz,egy biopatikában keress homeopátiás gyógyszert addig is,vagy a patikában kérdezz utána olyan gyógyszernek,ami terhesen is szedhető!

2013. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ide ahol lakom 2doki jár akihez járok meg egy szemét aki nem fogad mert nem bíztam benne mert biztosra akartam menni anno
2013. febr. 14. 09:36
 7/10 A kérdező kommentje:
missed ab volt.a doki nem magyarázott el semmit csak kiszedik kész.megse mutatta uhonát mentem a másikhoz elmagyarázot mindent.
2013. febr. 14. 09:41
 8/10 A kérdező kommentje:
ennél a terhességnél elmentem hozzá mert a másik nem volt és szó szerint ''én most mit kezdjek magával'' :/
2013. febr. 14. 09:44
 9/10 anonim ***** válasza:
értem..én is fogtam már ki ilyen idióta dokit..Nekem is missed abom volt és uh-n mondta,hogy nincs szívhang..Sírva vissza kérdeztem pár perc múlva,hogy tényleg nincs szívhang? erre elkezdett velem kiabálni,hogy "mit nem lehet ezen megérteni??!! az előbb mondtam,hogy nincs szívhang!Most mondtam!! " hát gondolhatod! Remélem többet nem kerülök hozzá! Én amikor terhesen felfáztam felhívtam az orvost egyből.igaz én csak 6 hetes voltam,akkor azt mondta,hogy a kb 3 liter folyadék elég ilyen korai terhességnél,aki már több mint 12 hetes,annak gyógyszert adna.Hívd fel az orvosod,ha most nem tudsz hozzá bemenni.Baci,gyulladás vetélést okoz...Nem akartam leírni az előző válaszaimban,de én fel voltam fázva mikor terhes lettem és a baba nem fejlődött,azért kellett műteni és ezután mondta az orvosom,hogy a felfázással nem szabad játszani! Mielőbb keress fel valakit akár telefonon..Ha megmondod mi a baj,soron kívül fogad szerintem!
2013. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az a baj h nem tudom h biztosra fel fáztam e.sokat görcsölgetek a terhesség alatt de most csak szurkál:( így is úgy is doki.
2013. febr. 14. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!