Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Teherbe estem most vagyok 6 hetes a párom nem akarja a babát(holott "direkt" csinálta mert szex végén közölte -hogy most nem veszem ki)erre most minden áron abortuszra akar küldeni már van 3 gyerkőcünk,de közölte hogy az ő pénzéből nem fogom felnevelni azt a gyereket.Szerintetek vetessem el?Anyósom mellettem áll.

2013. febr. 14. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy gyereket mindkettőtöknek akarnia kell. 3 gyerek felnevelése is sokba kerül, a negyediket is feltudnátok nevelni? Ha majd középiskolások lesznek, kamaszkorban sokat esznek, stb. akkor kerülnek igazán sokba.

Közösen kell egyezségre jutnotok.

2013. febr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudunk! Együtt éltek? Közösek a gyerekek? Közös kasszán vagytok? Hány évesek vagytok? Beszéltetek már a következő gyerek vállalásáról? Te dolgozol? Van elég pénzed még egy gyerek neveléséhez? Megfelelőek a körülményeitek? Az, hogy anyósod melletted áll, nem igazán jelent sokat, hiszen nem neki kell felnevelni a gyereket, hanem nektek.
2013. febr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Védekezni kellett volna. Bármilyen meglepő, a megszakításokkal módszer nem védekezés. Ha nem akr gyereket, akkor nem kellene vállalni. A gyerek két ember döntése kell hogy legyen. Az mellékes, hogy anyósod az mi a véleménye, neked meg a parodnak kell dönteni. Azt is mérlegeli, hogy négy gyereket hogy tudnál egyedül eltartani....
2013. febr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Feltettél egy kérdést, releváns információk nélkül. Ennyiből senki nem tud hasznos tanácsot adni! Nem válaszolsz?
2013. febr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen együtt élünk,közösek a gyerekek tavaly még akartuk a 4 babát,a párom dolgozik én gyeten vagyok saját lakásunk van,
2013. febr. 14. 09:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Szándékosan megcsinálja aztán pedig abortuszra küldene? Hát milyen ember ez, már ne is haragudj? Talán vállalni kellene a tettek következményét! És te? Miért hagytad, hisz neked kell ismerned őt!? Talán jobb is ha ilyen "apának" nem születik még egy gyermeke, bár nem hiszem, hogy annyira kivitelezhetetlen a 3 gyerek mellett egy negyedik. "az ő pénzéből nem fogom felnevelni azt a gyereket" Háát én kiakadtam, gratulálok a párodhoz!
2013. febr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem jobb a családi béke. Ha a férjed így áll hozzá a dolgokhoz, akkor a helyedben én nem vállalnám el a 4. gyereket. Nem tudom, hogy voltál-e már ultrahangon 6 hetesen... de egyik barátnőm amikor a 4. gyerekét várta és a férjével elmentek az ultrahangra, ahol közölte a nődoki velük, hogy ő bizony ikreket lát, akkor az apa lefordult a székről. :P De még így is vállalták és 2 cuki kis fiúcska született.

A férjedet amúgy én vaszektómiára küldeném. :) Ha ennyire lövöldözni akar, akkor azt tegye vaktöltényekkel. :P

2013. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vállalja a következményeit annak, hogy "nem vette ki"! Ahol 3 gyerek elfér, ott 4 is! Ha látja, milyen édesek, szépek a gyerekeitek, hogyan lenne képes egy újabb közös "műveteket" megölni?
2013. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a mondat mindent elárul hogy az ő pénzéből nem neveled fel azt a gyereket. Szóval a párod téged és a gyerekeket csak eltartottnak néz, akik pénzbe kerülnek. Gondolom megcsinálni azért jól esett. A helyedben egy ilyen embernek egyet sem szültem volna, nem hogy hármat. Azért is megtartanám oszt ha nem tetszik akkor ellehet válni. Négy gyerek után bőven fizethetné a gyerek tartás. Nehogy már a pasik úgy érezzék hogy nekik mindent lehet.
2013. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy a párod nem örül a babának, de ha a kezében tartja, máshogy fogja gondolni. Tarts ki és légy erős! Megéri. Ha kibírod ezt a pár hónapig tartó nehéz időszakot, akkor utána hiszem, hogy minden jóra fordul. 3 gyermek mellett elfér a negyedik. Sokat számít, hogy az anyósod melletted áll. Ha abortuszra mennél, akkor nagy valószínűséggel rámenne a házasságod. Nem tudnál ugyanúgy nézni a párodra, mint eddig. Ráadásul Téged is nagyon megviselne a tudat, hogy a piciny élet, ami a pocakodban fejlődik, nincs tovább.
2013. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!